close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

     

  • WYBORY I REFERENDUM

  • 6 października 2015

    Konsul Generalna RP w Nowym Jorku Urszula Gacek powołała członków dziewięciu obwodowych komisji wyborczych, które będą pracować w nowojorskim okręgu konsularnym.

    Skład obwodowych komisji wyborczych powołanych przez  Konsula Generalnego RP w Nowym Jorku do przygotowania i przeprowadzenia wyborów do Sejmu i Senatu RP

     

    OKW nr 158 w Nowym Jorku:

     

    1. Weronika Bazan zamieszkała w Nowym Jorku;
    2. Barbara Błaszczyk zamieszkała w Nowym Jorku;
    3. Karolina Garbacz zamieszkała w Nowym Jorku;
    4. Tomasza Kułaga zamieszkały w Nowym Jorku;
    5. Elżbieta Marchelska zamieszkała w Nowym Jorku, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
    6. Karolina Miłaszewska zamieszkała w Nowym Jorku;
    7. Paweł Polak zamieszkały w Nowym Jorku;
    8. Jacek Rafał Stoń zamieszkały w Nowym Jorku;
    9. Włodzimierz Witold Rosowski zamieszkały w Nowym Jorku, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu.

     

    OKW nr 159 w Nowym Jorku

     

    1. Marzena Czyż zamieszkała w Nowym Jorku, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
    2. Zbigniew Koralewski zamieszkały w Nowym Jorku;
    3. Katarzyna Kostro zamieszkała w Nowym Jorku;
    4. Ryszard Pielak zamieszkały w Nowym Jorku;
    5. Tomasz Raczkowski zamieszkały w Nowym Jorku;
    6. Bartłomiej Walentyński  zamieszkały w Nowym Jorku;
    7. Halina Zawadzka zamieszkała w Nowym Jorku;
    8. Zenobia Zielińska-Ziaja zamieszkała w Nowym Jorku zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu;
    9. Bartłomiej Żełajtys zamieszkały w Nowym Jorku.

     

    OKW nr 160 w Nowym Jorku

     

    1. Maria Bachurska-Jóźwiak zamieszkała w Ridgewood, NY;
    2. Teresa Balcerzak zamieszkała w Oakland Gardens, NY;
    3. Iwona Cegielska zamieszkała w Brooklyn, NY;
    4. Ewa Kabat zamieszkała w Nutley, NJ;
    5. Marta Brzóstek zamieszkała w Brewster, NY;
    6. Tomasz Kijowski  zamieszkały w Nowym Jorku, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
    7. Janusz Kołdowski zamieszkały w Glen Cove, NY;
    8. Mirosław Mikłowski zamieszkały w Bloomfield, NJ.

     

     

    OKW nr 161 w Nowym Jorku

     

    1. Antoni Baluta zamieszkały w zamieszkały w Nowym Jorku;
    2. Ryszard Bąk zamieszkały w Nowym Jorku;
    3. Paweł Nowacki zamieszkały w Nowym Jorku;
    4. Mieczysław Muszyński zamieszkały w Nowym Jorku;
    5. Elżbieta Święszek – Szarejko zamieszkała w Nowym Jorku, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu
    6. Alicja Lucyna Wysocka zamieszkała w West Hemstead, NY, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.

     

    OKW nr 162 w Passaic

     

    1. Teofil Głębocki zamieszkały w Clifton;
    2. Zofia Furman zamieszkała w Clifton;
    3. Irena Kucab zamieszkała w Garfield; 
    4. Andrzej Pełczyński zamieszkały w Garfield; 
    5. Grażyna Rusińska zamieszkała w Secaucus, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
    6. Beata Samojeden zamieszkała w Clifton; 
    7. Janusz Szlechta zamieszkały w Wallington;
    8. Artur Wirkijowski zamieszkały w Garfield; 
    9. Marek Wojtach zamieszkały w Manville, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu

     

    OKW nr 163 w Clark

     

    1. Antoni Buda zamieszkały w Watchung, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
    2. Janina Bzdyra zamieszkała w Linden;
    3. Marian Furman zamieszkały w Parsippany;
    4. Wiktor Kowalczyk zamieszkały w Lawrenceville;
    5. Artur Kowalski zamieszkały w Newark;
    6. Tadeusz Osiński zamieszkały w Cranford;
    7. Mirosław Pala zamieszkały w Hazlet;
    8. Małgorzata Stępień zamieszkała w South Amboy;
    9. Tomasz Szybowski  zamieszkały w Leonia.

     

     

    OKW nr 164 w New Britain

     

    1. Paweł Czuwara zamieszkała w New Britain;
    2. Beata Duszak zamieszkała w New Britain;
    3. Alina Jabłońska zamieszkała w New Britain;
    4. Adam Matuk zamieszkały w New Britain;
    5. Tadeusz Józef Wojtoń zamieszkały w Farmington, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;

     

    OKW nr 165 w Filadelfii

     

    1. Aneta Antoniak zamieszkała w Bensalem;
    2. Jolanta Chojnacka zamieszkała w Cherry Hill;
    3. Jerzy Krupiński zamieszkały w Moorestown, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu;
    4. Romuald Miłkowski zamieszkały w Aldan, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
    5. Grzegorz Tymiński zamieszkały w Lawrenceville.

    OKW nr 166 w Bostonie

     

    1. Anna Bernas zamieszkała w Cambridge, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Wyborców Obywatele do Parlamentu;
    2. Maciej Kotecki zamieszkały  w Milton;
    3. Stanisław Kazimierz Nalaskowski zamieszkały  w Framingham;
    4. Lech Sobieszek zamieszkały  w Stoneham;
    5. Maria Turolska zamieszkała w Bostonie;
    6. Tadeusz Walkowiak zamieszkały w Milton, zgłoszony przez  Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz’15;
    7. Stanisław Jerzy Wasiak zamieszkały  w East Taunton;
    8. Wiesław Wierzbowski zamieszkały w Quincy, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość;
    9. Stanisława Wojewodzic zamieszkała w Dorchester.

     

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: