close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 17 lutego 2017

  W dniach 11–13 maja br. odbędzie się w Krakowie kolejna edycja międzynarodowego kursu doskonalącego z zakresu chorób wewnętrznych, organizowanego pod auspicjami International Society of Internal Medicine (ISIM) i European Federation of Internal Medicine (EFIM).

  Ponad 30 wybitnych ekspertów z Ameryki Północnej i Europy przedstawi aktualne zasady postępowania w różnych chorobach, zgodnie z najnowszymi wytycznymi praktyki klinicznej. W poprzednich edycjach wzięli udział lekarze z ponad 30 krajów. Uczestnicy kursu otrzymują punkty edukacyjne uznawane w Europie i w Ameryce Północnej.

   

  Kurs został objęty honorowymi patronatami Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego, Wicepremiera i Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, Ministra Spraw Zagranicznych Witolda Waszczykowskiego oraz Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiłła. Szczegółowe informacje o kursie (w tym program) znajdują się na stronie internetowej www.mircim.eu. Można tam znaleźć również w formie wideo wykłady z poprzednich edycji kursu.

   

  Kurs jest doskonałą okazją do tego, by połączyć doskonalenie zawodowe na najwyższym światowym poziomie z odwiedzinami Polski.

  W imieniu Komitetu Organizacyjnego

  Dr n. med. Piotr Gajewski FACP

  venue1small

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: