close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 9 lutego 2018

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłosiło konkurs na wybór projektanta polskiego eksponatu do nowej Kwatery Głównej NATO w Brukseli.

  Konkurs adresowany jest także do obywateli polskich zamieszkałych w Polsce i za granicą, dlatego zachęcamy Państwa do zainteresowania konkursem polskich architektów i artystów plastyków mieszkających na terenie Stanów Zjednoczonych. W konkursie mogą wziąć udział artyści i architekci posiadający dyplom ukończenia artystycznej szkoły wyższej lub wydziału architektury szkoły wyższej, a także studenci artystycznych szkół wyższych i wydziałów architektury wyższych uczelni, którzy zaliczyli co najmniej trzy lata studiów.

   

  Wszystkie informacje o konkursie oraz jego regulamin znajdują się na stronie internetowej MSZ: http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/dyplomacja_publiczna/konkurs_na_polski_eksponat_do_kwatery_glownej_nato

   

  Prace konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym stanowiącym załącznik do regulaminu należy przesyłać w terminie do dnia 27 lutego 2018 r. do godz. 16:00 na adres:

   

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych
  al. J. Ch. Szucha 23
  00-580 Warszawa

  z dopiskiem: Konkurs na wybór wykonawcy projektu eksponatu do Kwatery Głównej NATO

   

   Przebieg konkursu koordynowany jest przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: